Гляньте на...

Метод “Складанка”

• Вступ. На попередньому занятті ми говорили про те, як потрібно молитися. Тепер подивимось, що Ісус каже про зміст молитви.  З’ясуємо взаємовідношення між окремими проханнями молитви “Отче наш”.

• Допоміжні матеріали: текст молитви “Отче наш” (Мт. 6, 9—13), шість малих карток для кожної групи, фломастери.

• Вступ. У Нагірній проповіді Ісус говорить нам про те, як треба ставитись до багатства, грошей, щоденних турбот (одяг, їжа...). Яким має бути моє ставлення щодо цих речей?

• Допоміжні матеріали: олівці, фломастери, клей, два аркуші паперу формату А-1. Аркуш ділимо на 4 частини. У кожній частині зверху пишемо текст (Мт. 6, 26—29):

* гляньте на

* птиць небесних:

* не сіють і не жнуть, ані не збирають у засіки

* а Отець ваш небесний їх годує!

* Гляньте на

* польові лілеї, як ростуть вони:

* не працюють і не прядуть.

* Та я кажу вам, що й Соломон у всій своїй славі не вдягався так, як одна з них.

Аркуш паперу розрізаємо хвилястими лініями на 4 частини.

Організація праці. Катехит ділить учасників на 8 груп. Кожна група отримує аркуш паперу, на якому зверху написано фрагмент тексту.

Праця в групах. Учасники малюють кольорову ілюстрацію до написаних слів, замальовуючи увесь аркуш. По закінченні праці усі листки складають разом за змістом по лініях розрізу і приклеюють на великий аркуш паперу. Виходить одна чудова ілюстрація. Зачитується цілий текст.

Підсумок. Ісус запрошує нас приглянутися до всього, що є довкола і пізнати Божу любов до нас і разом з тим закликає: “Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам докладеться. Не журіться, отже, завтрашнім днем; завтрашній день турбуватиметься сам про себе. Доволі дневі його лиха” (Мт. 6, 33—34).

Назад

ОднаКнопка