Гра “Молитва”

Для кожного гравця необхідно приготувати маленькі скляночки (з маленької пластикової пляшки (0,5л) можна зробити дві скляночки). Відправним пунктом повинно бути місце близько біля джерела води (водопровідний кран, джерело, озеро, річка тощо). Інший пункт “Небо” розташований у протилежній стороні табору. Це — відро з поміткою, до якої його треба заповнити водою-“молитвою”. Для проведення цієї гри слід обрати день з гарною погодою, щоб нестрашно було намокнути.

Поставте одного або двох провідників біля води, щоб вони наповнювали нею скляночки і слідкували за правилами, і одного провідника — на пункт “Небо”; його завдання — слідкувати за чесністю в наповнюванні відра.

У цій грі діти грають проти провідників. Усі провідники зображають у грі “злі сили”, які віддаляють нас від молитви (на спинах у них прикріплені таблички: Обман, Заздрість, Образа і т. ін). Діти — це “віруючі”. Один або два провідники грають роль ангелів.

Суть гри полягає у тому, щоб “віруючі” заповнили “Небо” своїми “молитвами” (водою). Завдання “злих сил” — завадити цьому. Гра триває 30—45 хв. Після завершення комендант табору перевіряє відро з водою: якщо воно заповнене до помітки, то перемогли “віруючі” — діти, якщо ні, то виграли “злі сили” — провідники.

“Віруючі” починають свою гру з місця наповнення води. Зі скляночками “молитви” вони повинні прорватися до “Неба” і вилити туди свою “молитву”. Якщо до “віруючого” торкається “зла сила” — вода виливається на землю (а не на “злу силу”!). За обливання провідників надається дискваліфікація! У таборі також є “ангел”. Він може взяти за руку тільки одну (!) дитину і вільно провести її до “Неба”. “Злі сили” в цьому випадку безсильні (але налякати з-за рогу можна). Брати воду з калюжі або іншого джерела заборонено.

Висновки. Наша подорож до неба не є легкою. Необхідно добре потрудитися, щоб спершу виконати своє завдання на землі, а також дістатися до неба, і наша молитва завжди спрямовує нас до неба. Та коли в своєму житті ми миримося зі “злими силами”, тоді тратимо глибину нашої молитви, а з часом і зовсім перестаємо молитися, забуваючи про ціль нашого життя — “небо”. Та, просячи Бога про допомогу, зустрічаємо “ангелів”, котрі допомагають знайти добру дорогу і не налякатися при цьому зла...

Назад

ОднаКнопка