Рішення ІІ засідання КК КГВА УГКЦ від 3.03.2011 р.Б.

Рішення

II засідання Катехитичної комісії

Києво-Галицького Верховного Архиєпископства

УГКЦ від 3.03.2011 р.Б.

м. Львів

 

 

  1. Підтримати запропоновану робочою групою  концепцію плану «Душпастирського Катехитичнго Порадника».

 

  1. Обговорити план «Душпастирського Катехитичнго Порадника» на найближчому засіданні катехитичних комісій єпархій (екзархатів) .

 

  1. Затвердити план спільної зустрічі катехитів 4-5 червня 2011 р. Б. у с. Гошеві, Долинського району, Івано-Франківської області.

 

  1. Підтримали програму сертифікованого  курсу підвищення кваліфікації для катехитів, запропоновану Катехитично-Педагогічним інститутом УКУ та проінформувати про цю програму катехитів єпархій/екзархатів.

 

  1. Рекомендувати Патріаршій  Катехитичній комісії УГКЦ видрук «Коментар Божественної Літургії» та «Літургійна Катехиза» - 11 клас.

 

  1. Доопрацювати та видати  зошит для найменших - «Абетка».

 

  1. Ознайомити катехитів з рекомендаціями Всеукраїнського науково-практичного семінару для методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти України (Львів, 22-23 лютого 2011 року), для кращого розуміння проблематики розмежування катехизації та «Християнської етики» для подальшої користі першого і другого.

 

  1. Відповідальним за катехитичне життя використовувати кожну нагоду інформувати громадськість через центральні та місцеві ЗМІ про позитивний вплив катехитичного служіння на формування релігійної свідомості дітей, молоді та дорослих.

Назад

ОднаКнопка