Рішення КК КГВА УГКЦ від 8.03.2012 р.Б.

Рішення

Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

від 8.03. 2012 р.Б.

м. Львів

 1. Прийняти проект «Душпастирського катехитичного порадника» та  подати для затвердження на Синод Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.
 2. Після затвердження Синодом Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства видрукувати «Душпастирський катехитичний порадник» у кількості священиків, катехитів, семінаристів УГКЦ в Україні.
 3. Для кращого розуміння та достойного прийняття Святих Таїнств рекомендувати парохам (адміністраторам), катехитам, батькам та дітям до використання «Поучення для тих, хто приступає до Святих Таїнств Покаяння (Сповіді) і Євхаристії (Причастя)».
 4. Головам катехитичних комісій єпархій (екзархатів) у місяці травні на зборах деканів представити та заохотити до проведення у році Святих Таїнств Євхаристійного тижня  у парафіях.
 5. Створити організаційний комітет для організації та проведення спільної зустрічі дітей (400осіб)  28 липня 2012 р.Б у день Святого Володимира у м. Києві.
 6. Створити робочу групу по організації та проведення християнської інтелектуальної гри брейн-ринг на тему: «Святі Таїнства у житті Церкви».
 7. Прийняти план катехитчиних проповідей на тему Святих Таїнств.
 8. Представникам комісії долучитися до праці у  робочій групу по опрацюванні катехитчиних програм згідно Катехизму УГКЦ.
 9. Програму підвищення кваліфікації катехитів провести у Київській митрополії.
 10. Провести семінар для координаторів літніх християнських таборів 27-29 квітня 2012 р. Б.
 11. Провести семінар для новопризначених директорів катехитичних шкіл у жовтні 2012р.Б.
 12. Для популяризації релігійних та українських мультиплікаційних фільмів рекомендувати  парохам (адміністраторам), катехитам, батькам та дітям мультфільми виготовлені відеопроектом: «З любов’ю до дітей».

Назад

ОднаКнопка