Рішення VII засідання Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ від 14.06. 2012 р. Б.

м. Львів

1. До 1 липня подати остаточний список дітей та супроводжуючих на Всеукраїнську Патріаршу прощуу с. Крилос (Давній Галич) 29 липня 2012 р. Б.

2.Затвердити програму Всеукраїнської Патріаршої прощі у с. Крилос (Давній Галич) 29 липня 2012 р. Б., за особливою участю дітей.

3. Затвердити план за яким єпархії/екзархати приступлять до Галицької Чудотворної ікони Божої Матері у с. Крилос (Давній Галич).

4. Створити інтернет-блог http://proshcha.blogspot.com/ для кращого висвітлення подій пов’язаних із Всеукраїнською Патріаршою прощею до с. Крилос (Давній Галич) 29 липня 2012 р. Б., за особливою участю дітей.

5. У вересні на засіданні протопресвітерів єпархій/екзархатів представити план  парафіяльних катехитичних проповідей http://www.ugcc.org.ua/2253.0.html

6. Провести християнську інтелектуальну гру брейн-ринг на тему «Святі Таїнства у житті Церкви» згідно попередньо визначених дат:

ü  парафіяльний – довільна дата;

ü  деканальний –  20 жовтня 2012 року;

ü  єпархіальний – 27 жовтня 2012 року;

ü  всеукраїнський – 10 листопада 2012 року.

 

7. Підтримати запропоновані матеріали на тему Святих Таїнств та їх ширшого розповсюдження, а саме:

ü  Літургійний аспект спільно з редакціє журналу «Дорогою Молитви

ü  Ілюстровані матеріали спільно з видавництвом «Скриня»

ü  Цикл катехитичних наук спільно з радіо «Дзвони»

ü  Катехитичні проповіді спільно з видавництвом «Сівач»

ü  Катехитичні лекції на тему Святих Таїнств для дорослих

ü  Радіопрограми про Святі Таїнства спільно з радіо «Воскресіння»

ü  Відеокатехизи про Святі Таїнства спільно з телепередачею «Світло життя»

ü  Мультиплікаційні фільми спільно з відеопроектом «З любов’ю до дітей»

 

8. Голові Катехитичної комісії єпархії/екзархату, засіданні директорів катехитичних шкіл, зустрічі з катехитамиєпархій/екзархату представити та розповсюдити Пастирський лист Блаженнішого Святослава «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» http://www.ugcc.org.ua/2315.0.html

9. На рівні Катехитичної комісії єпархії/екзархату обговорити катехитичну стратегію УГКЦ та до 1 липня подати свої пропозиції.

10. Зібрати копії статистичних даних про катехитичне служіння в єпархіях/екзархатах на основі анкет в рамках стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі з Христом».

11. На засіданні Катехитичної комісії єпархії/екзархату, засіданні директорів катехитичних шкіл, зустрічі з катехитами єпархій, екзархату презентувати сайтКатехитичної комісії Києво-ГалицькогоВерховного Архиєпископства УГКЦ http://kk-kgva.org.ua/main.htmlта інші інтернет-ресурси:

Facebook – найти:Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ (для активації вибрати «Подобається»)

інтернет-блоги:

Євхаристійний тиждень http://jevharystija.blogspot.com/p/blog-page_07.html

Всеукраїнська Патріарша проща до с. Крилос (Давній Галич) 29 липня 2012 р. Б. http://proshcha.blogspot.com/

12. Презентувати сайтКатехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ  http://kk-kgva.org.ua/main.html для правлячих єпископів УГКЦ в Україні.

13. До 1 вересня в Катехитичних комісій єпархій/екзархатів визначитися щодо проведення конкурсу «Пісня серця 2013» у номінаціях: пісня, малюнок, твір.

14. До наступного засідання Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ  розробити катехитичніуроки про новомучеників УГКЦ.

15. Прийняти до уваги інформацію про затвердження у першому читанні  «Душпастирського катехитичного порадника» Синодом ЄпископівКиєво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ .

16. Провести семінар для новопризначених директорів катехитичних шкіл 15-17 листопада 2012 р.

Назад

ОднаКнопка