Рішення X засідання Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ від 5.03.13 р. Б.

1. На засіданнях, семінарах та зустрічах відповідальних за катехитичне служіння в єпархіях та екзархатах широко інформувати про потребу належного ставлення до довкілля.

2. Провести заходи (акції) з залученням дітей та молоді на рівні від парафіяльного до єпархіального, які би показали відповідальне та розумне управління за створений Богом світ.
3. У часі проведення катехитичних занять звернути особливу увагу на виховання бережного ставлення до навколишнього середовища.

4. Брати активну участь в екологічних акціях, організованих Бюром Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ із питань екології.

5. Донести  до вірних УГКЦ через священиків та катехитів інформацію про: усиновлення дітей, прийомні сім’ї, будинки сімейного типу на основі путівника для майбутніх усиновителів, прийомних батьків та опікунів «Усиновлення. Опіка. Прийомна сім’я».

6. Проінформувати священників, катехитів з метою заохочення старшокласників катехитичних шкіл прийняти участь у  конкурсах: «Християнські цінності і соціальні медіа» та «Непізнана історія мого краю» організованих відділом інформації зовнішніх  зв’язків УКУ.

7. До 25 березня 2013 подати дати та місце проведення парафіяльного, деканального, єпархіяльного рівня  пісенного конкурсу «Пісня серця 2013».

8. З нагоди Року Віри взяти участь у Католицькій прощі катехитів до Риму 27-28 вересня 2013 року Божого.

9.  Організація та духовний провід прощі катехитів з України до Риму покласти на о.Андрія Стадницького,заступникаголови катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.  

10. Затвердити проект плану проведення одноденної всеукраїнської конференції для голів деканальних катехитичних рад.

11. До 24 травня подати список голів деканльних катехитичних рад, які візьмуть участь в всеукраїнській конференції, яка відбудеться 8 жовтня  2013 року Божого.

12. До 24 травня вибрати з єпархії/екзархату одного голову деканальної катехитичної ради для представлення своєї діяльності під час праці в групах в рамках всеукраїнської конференції.

13. Продовжити працю над ознайомленням священників, катехитів, семінаристів та впровадженням у парафіяльне життя досвіду катехитичного служіння, який вписаний у «Душпастирський катехитичний порадник»

14. Для покращення  комунікації до 24 травня надіслати копію бази даних: голів деканальних катехитичних рад, катехитичних шкіл, директорів катехитичних шкіл та катехитів.

15. До 24 травня подати список осіб, які можуть провадити катехитичні семінари в єпархіях/екзархатах.

16. Прийняти участь у семінарах організованих Патріаршою Катехитичною комісією УГКЦ.

17. До 29 березняподати кількості  дітей, які готуються  до Першої Святої Сповіді та Святого Урочистого Причастя.

18. До 29 березня подати кількість примірників потрібних для кожної єпархії та екзархату збірки послань митрополита Андрея Шептицького та Патріарха  Йосифа Сліпого про християнську віру.

19. Наступне засідання провести 14 червня 2013 р. Б. у Львові.

Назад

ОднаКнопка