Brain 1
Brain 2
Brain 3
Brain 4
Brain 5

Комісія була створена на підставі Декрету Блаженнішого Любомира (Гузара) від 15 червня 2010 р. для координації катехитичної діяльності УГКЦ в межах України.

Відкриття навчального року у недільній школі при парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького

25 вересня в День катехита при катедральному храмі «Різдва Пресвятої Богородиці» м.Хмельницького відбулось святкове відкриття навчального року у недільній школі. Урочисту Cвяту Літургію, на якій були присутні вихованці недільної школи, очолив синкел Кам’янець-Подільської Єпархії отець-мітрат Іван Данкевич, який і звернувся до присутніх із духовним словом.

Детальніше

«Милосердя двері відкрий нам…» - паломництво миру!

На минулих вихідних, а саме 17 вересня 2016 року, рожищани взяли участь у паломництві до чудотворних містечок Унева та Глинян, що на Львівщині, яку організував та попровадив  настоятель храму Святого апостола Івана Богослова УГКЦ о. Сергій Василів; з наміром випросити миру для України у милоседного Господа через заступництво Пресвятої Богородиці.

Детальніше

День катехита відсвяткували в Одеському екзархаті

В останню неділю вересня в УГКЦ святкується День катехита. З цієї нагоди з благословення Преосвященного Владики Михаїла (Бубнія), Правлячого Архиєрея Одеського екзархату, екзархальною катехитичною Комісією було організовано день духовної віднови та формаційні зустрічі для катехитів, які служить в екзархаті. 

Детальніше

День катехита в Стрийській єпархії

24 вересня 2016 року в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що у Стрию, Преосвященний владика Тарас (Сеньків) уділив своє благословення катехитам Стрийської єпархії на новий навчальний рік. 

Детальніше

Привітання з нагоди Деня катехита владика Діонісія Ляховича

В останню неділю вересня на церковному рівні відзначаємо День катехита! Ваш день! Цей особливий день, присвячений тим, хто свої сили, вміння, час і таланти дарує на одне з найблагородніших служінь, а саме – допомогти дітям, молоді, дорослим пізнати Бога, прийти до Нього, щоб з Ним жити. 

Детальніше

Розпочався другий рік навчання в Духовній школі імені Митрополита Андрея Шептицького

7 вересня 2016 р. Б. в монастирі оо. Василіян м. Івано-Франківська розпочнуться заняття другого року навчання в Духовній школі імені Митрополита Андрея Шептицького св. Літургією в церкві.

Детальніше

VII З’їзд Вівтарних Дружин Стрийської єпархії УГКЦ

Катехитична комісія Стрийської єпархії запрошує вівтарників взяти участь у VII з’їзді Вівтарних Дружин, який відбудеться 1 жовтня 2016 року, в приміщені Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

Детальніше

«Бог кличе до свого винограднику нових працівників, які б приносили свої плоди вчасно», - Блаженніший Святослав

18 вересня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового під час Божественної Літургії, яку очолив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, відбулося вручення одинадцяти дипломів ступеня бакалавра релігійних наук майбутнім катехитам.

Детальніше

Відкриття Катехитичної школи свв. рівноап. Кирила і Методія при парафії Пресвятої Тройці УГКЦ с. Княжичі

17 вересня 2016 р.Б., в стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відбулося урочисте відкриття Катехитичної школи свв. рівноап. Кирила і Методія. Все розпочалося молитвою і благословенням питомців катехитичної школи, яку провів ректор семінарії прот. Петро Жук, голова Катехитичної комісії Київської архиєпархії.

Детальніше

«Гайда усі в катехитичну школу!»

15 вересня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Новий Розділ молилися молебень за щасливий початок нового 2016-2017 навчального року у парафіяльній катехитичній школі св. Володимира Великого. На урочитість прибули діти, які цього року приступатимуть до першої Сповіді та урочистого Святого Причастя, а також діти, які перейшли у 2-ий, 3-ій та 4-ий класи.

Детальніше