Brain 1
Brain 2
Brain 3
Brain 4
Brain 5

Комісія була створена на підставі Декрету Блаженнішого Любомира (Гузара) від 15 червня 2010 р. для координації катехитичної діяльності УГКЦ в межах України.

Духовний відпочинок для дітей сіл Іванівці та Туради на Жидачівщині

З 22  до 25 серпня, в селах Туради та Іванівці Жидачівського району відбувся табір «Канікули з Богом». Учасниками табору стали близько 65 дітей віком від 6 до 14 років. Аніматорами були Володимир Касараба та Вікторія Гладка, які провели для дітей незабутні канікули. Кожний день розпочинався Святою Літургією, в часі якої діти могли усвідомити, що віра – це зв’язок Бога і людей на землі, і що кожен з нас повинен бути якнайближче до Ісуса.

Детальніше

Християнський табір «Дорога Божого Милосердя» біля підніжжя гори Хом’як

Ось і серпень… Здається, вже й школа не за горами. А юні любителі гірських пригод вирушили у табір «Дорога Божого Милосердя», який організував отець Броніслав Гринишин для дітей і молоді з парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці, що у місті Городку. Вранці 15 серпня багато сонних, але усміхнених молодих людей вирушили у подорож. Звісно, дорогою всі познайомилися і встигли здружитися. По прибутті, діти розділились на три команди на чолі з аніматорами Соломією Логінською, Мартою Яцків та Миколою Рудиком і вирушили на місце табору – Хом’ячу долину.

Детальніше

Катехити зі Стрийської єпархії взяли участь у Всеукраїнському з’їзді катехитів

21 серпня 2016 року катехити Стрийської єпархії взяли участь у Всеукраїнському з’їзді катехитів, який відбувся у м. Києві і зібрав близько 550 катехитів УГКЦ з різних куточків України та за кордону. Захід був приурочений 25-тій річниці відновлення катехитичного служіння УГКЦ в Україні. Загалом з Стрийської єпархії прибула група катехитів у кількості 15 осіб на чолі з головою катехитичної комісії Стрийської єпархії о. Андрієм Бінасом.

Детальніше

Голови катехитичних комісій підвели підсумки Всеукраїнського з'їзду катехитів

Голови катехитичних комісій з єпархій та екзархатів УГКЦ в Україні провели робочу зустріч у Марійському відпустовому центрі с. Зарваниця, на якій підвели підсумки Всеукраїнського з'їзду катехитів у м. Києві.

Детальніше

Діти та молодь парафії Св.Василія Великого смт. Козови відбули духовно-відпочинкову подорож до Карпат

Гори, полонини, стрімкі потоки-ріки, смереки, унікальні гуцульські дерев’яні церкви – все це мали змогу споглядати у триденній поїздці до Карпат діти та молодь парафії Св. Василія Великого (селище цукрового заводу) смт. Козови. 

Детальніше

Катехити Одеського екзархату брали участь у Всеукраїнський з’їзд катехитів

21 серпня 2016 року у Патріаршому Соборі відбувся Всеукраїнський з’їзд катехитів з нагоди 25- ліття відновлення катехитичного служіння в Україні.

Детальніше

Владика Богдан (Дзюрах) «Дорога святості катехита зіткана зі щоденного і вірного науці Церкви виконання своїх завдань, навчання віри і її передавання»

Дякую вам від імені нашої Церкви, єпископату і від себе особисто за те, що посвячуєте свій час, свої таланти і нерідко матеріальні засоби, щоб якнайкраще виконати це служіння, яке довірила вам Церква. Катехит насамперед є свідком милосердя. На практиці це означає, що він повинен регулярно і глибоко переживати досвід милосердя Божого в Таїнстві Покаяння і примирення.

Детальніше

Проповідь Блаженнішого Святослава під час Архиєрейської Божественної Літургії на Всеукраїнському з’їзді катехитів

Проповідь Блаженнішого Святослава під час Архиєрейської Божественної Літургії на Всеукраїнському з’їзді катехитів 21 серпня, 2016 р. 

Детальніше

Катехитів зі всієї України приймав Патріарший Собор у м. Києві

21 серпня 2016 року відбувся Всеукраїнський з’їзд катехитів у м. Києві. Захід приурочений 25-тій річниці відновлення катехитичного служіння УГКЦ в Україні. Участь у ньому взяло понад пів тисячі катехитів. 

Детальніше

«Милосердні, як Отець» - християнський табір у м. Отинії

З 8 по 14 серпня на парфії Зіслання Святого Духа м. Отинії, відбувався щорічний дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом».

Детальніше