Brain 1
Brain 2
Brain 3
Brain 4
Brain 5

Комісія була створена
Декретом Блаженнішого Любомира (Гузара)
15 червня 2010 р. Б.
для координації
катехитичної діяльності УГКЦ
в межах України

У Сокальсько-Жовківській єпархії стартував тренінговий курс аніматора «Думай! Дій! Твори!»

З ініціативи протопресвітера Дублянського деканату о. Ігора Боднара та благословення правлячого Архиєрея Сокальсько-Жовківської єпархії Кир Михаїла Колтуна, 10 березня стартував тренінговий курс волонтера-аніматора «Думай! Дій! Твори!», під гаслом «Щоб розказати іншому, мушу знати сам!»

Детальніше

В Українській Академії Друкарства вшановували пам’ять патріарха Йосипа Сліпого

Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор, розпочавши конференцію «Патріарх Йосип Сліпий та українська державність» в Українській Академії Друкарства, висловив слова радості, що маємо таких гідних людей, освітян, що вшановують пам’ять патріарха Йосипа.

Детальніше

Молодь Київської архиєпархії у Запоріжжі організувала Курси Аніматорів

10 березня 2018 року, молодь з різних частин Центральної та Південно-Східної України з’їхалася до Запоріжжя на чергову зустріч Курсів Аніматорів. Захід організувала молодь Київської архиєпархії.

Детальніше

Папа: Проказуючи «Отче наш», молимося так, як молився Ісус

Молитва «Отче наш» та ламання Євхаристійного хліба, тобто, «обряди Причастя» стали темою чергової катехизи Папи Франциска про Святу Месу, яку він виголосив під час загальної аудієнції, що в середу, 14 березня 2018 р., відбулася на площі Святого Петра у Ватикані. Ці обряди, як зауважив Святіший Отець, продовжують прославу та благання Євхаристійної молитви спільним проказуванням молитви «Отче наш», що не є просто однією з багатьох християнських молитов, але – особливою «молитвою Божих дітей».

Детальніше

«Сім’я – колиска людства, яка потребує піклування, підтримки та захисту», – владика Богдан (Дзюрах)

«Сім’я – колиска людства, середовище плекання любові та тих фундаментальних чеснот, які мають вплив на усе подальше життя людини. З огляду на її цінність і важливість для народу і усього людства, сім’я потребує уваги, піклування, підтримки та захисту», - сказав владика Богдан (Дзюрах), секретар Синоду Єпископів УГКЦ, у своєму привітальному слові під час Всеукраїнського форуму сім’ї, який відбувається 14 березня у Києві в Українському домі.

Детальніше

Папа: Справжній християнин не зупиняється на першій благодаті

«Як не побачите знаків і чудес, не віруєте». З таким картанням Ісус звернувся до царського урядовця, який вийшов Йому назустріч, просячи зцілення хворого сина. Складається враження, що Ісус починає втрачати терпеливість, бо людей, здається, з усього, що Він робить, цікавлять лише чуда. Таку думку Святіший Отець висловив, проповідуючи під час ранкової Святої Меси у понеділок, 12 березня 2018 року.

Детальніше

В Сокальсько-Жовківській єпархії стартувала Школа Християнського Аніматора (ШХА)

Комісія в справах молоді Сокальсько-Жовківської єпархії, з благословення правлячого Архиєрея кир Михаїла Колтуна, започаткувала Школу Християнського Аніматора (ШХА) для молоді єпархії.

Детальніше

У Брюховичах відбулися реколекції Курії Львівської Архиєпархії

9 – 11 березня 2018 року в Реколекційно-відпочинковому Центрі Львівської Архиєпархії «Світлиця» (с. Брюховичі, вул. Широка, 4) відбулися Великопосні реколекції для працівників Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Детальніше

Справжній лідер – хто він? Тема чергової зустрічі Школи християнського аніматора в Івано-Франківській архиєпархії

«У Хрестопоклонну неділю намагаймося дивитися на Хрест як на ціну, яку Ісус заплатив за наше спасіння», – такими словами звернувся о. Михайло Віхоть до учасників Школи християнського аніматора, котра уже вшосте відбувається з благословення Архиєпископа і Митрополита Володимира (Війтишина). Традиційно місцем зустрічі є Католицька школа-гімназія святого Василія Великого.

Детальніше

Папа: Бог не спостерігає збоку, але входить в нашу історію, щоб спасати

Хоч в нашому житті присутні слабкість та гріхи, це не повинно ставати причиною відчаю, адже Бог більший від наших обмежень, від нашої слабкості, гріхів та невірності. На цьому наголосив Папа Франциск перед проказуванням молитви «Ангел Господній» у неділю, 11 березня 2018 р., зазначаючи, що віра дає нам «велику та справжню надію на Бога Отця, багатого милосердям».

Детальніше