Brain 1
Brain 2
Brain 3
Brain 4
Brain 5

Комісія була створена
Декретом Блаженнішого Любомира (Гузара)
15 червня 2010 р. Б.
для координації
катехитичної діяльності УГКЦ
в межах України

Відбулася конференція «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!»

16 березня 2017 року у Львівському коледжі будівництва, архітектури та дизайну відбулась конференція під гаслом «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!»

Детальніше

Відбувся семінар для катехитів в Івано-Франківську

18 березня в приміщенні Навчального корпусу Івано-Франківської архієпархії відбувся інтерактивний семінар для катехитів "Головні гріхи і протилежні їм чесноти".

Детальніше

Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії

У четвер, 16 березня 2017 року у Львівському музеї історії релігії (пл. Музейна, 1) відбувся семінар для катехитів Львівської Архиєпархії.

Детальніше

Дванадцять тез про втілення Стратегії розвитку УГКЦ

Отець Андрій Онуферко, виконавчий секретар робочої групи із впровадження Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія - місце зустрічі із живим Христом», в ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги» на «Живому ТБ» розповів про її втілення.

Детальніше

Папа: Справжня любов – це бажати ближньому добра

Перебувати в «радості надії», яка ґрунтується на усвідомленні того, що «за будь-яких обставин», навіть і в наших упадках, «Божа любов не зменшується», заохотив вірних Папа Франциск під час загальної аудієнції у середу, 15 березня 2017 р., коментуючи уривок з Послання до Римлян, в якому Апостол Народів перестерігає перед «лицемірною любов’ю».

Детальніше

Відбудеться презентація нової магістерської програми державного зразка

Дорогі катехити, вчителі християнської етики, богослови!

Цієї п’ятниці, 17 березня 2017, відбудеться  презентація  нової магістерської програми державного зразка за спеціальністю: 041 «Богослов’я»

спеціалізація: Християнське виховання (катехитика, християнська етика) та анімація дозвілля.

Детальніше

У Львові розпочалася зустріч робочої групи для впровадження Стратегії 2020

13 березня в Патріаршому домі в м. Львові розпочалася зустріч робочої групи щодо впровадження Стратегії розвитку УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Зустріч розпочалася з молитовного читання Святого Письма Lectio Divina.

Детальніше

Вечір пам'яті Патріарха Йосифа у Дубно

До 125 річчя від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, у парафії Вознесіння Господнього, що у Дубно, відбувся вечір пам'яті присвячений великому Патріарху.

Детальніше

У Хрестопоклонну неділю відбудеться Хресна Дорога вулицями Львова

У Хрестопоклонну неділю, 19 березня 2017 року, відбудеться Хресна Дорога вулицями Львова під молитовним проводом монахів Чину Святого Василія Великого з нагоди 400-ліття реформування Василіанського Чину святого Йосафата.

Детальніше

У Київській архиєпархії провели реколекції для духовенства

6-9 березня 2017 року в Зарічанах, що на Житомирщині, священики та диякони Київської архиєпархії взяли участь у щорічних Великопісних реколекціях.

Детальніше