Lixtarik
Multiki
Namisto

Комісія була створена
Декретом Блаженнішого Любомира (Гузара)
15 червня 2010 р. Б.
для координації
катехитичної діяльності УГКЦ
в межах України

«Мільйон дітей моляться вервицю» у різних куточках Української Греко-Католицької Церкви

Святіший Отець Папа Франциск проголосив місяць жовтень 2019 року надзвичайним місійним місяцем та бажає спрямувати цьогорічну молитовну ініціативу в русло місійності, де діти будуть молитися за всіх місіонарів і численні покликання до цього стану, а також за мир і єдність у світі. З благословення Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава до цієї всесвітньої ініціативи Святішого Отця Папи Франциска долучились також діти та молодь із єпархій та екзархатів нашої Церкви.

Детальніше

У Харкові презентували молитовник шрифтом Брайля

10 жовтня у приміщенні філії харківської бібліотеки №22 з благословення Преосвященного Владики Василія Екзарха Харківського, стараннями Катехитичної комісії Харківського Екзархату та за допомогою Володимира Носкова, журналіста першого каналу українського радіо відбулася презентація молитовника шрифтом Брайля. 

Детальніше

У Київській Архиєпархії організували катехитчно-пізнавальну акцію для вимушено переселених осіб

21 вересня 2019 року, з нагоди свята Різдва Пресвятої Богородиці, Референтура у справі мігрантів та іммігрантів Київської Архиєпархії організувала чергову акцію катехитчно-пізнавального змісту для вимушено переселених осіб.

Детальніше

Біблійний апостолят та катехиза дорослих

В одному з «найреволюційніших» розділів Догматичної кон­ституції про Боже Об’явлення Dei Verbum — «Святе Письмо в житті Церкви» — соборові Отці стверджують, що «вірні христи­яни повинні мати широкий доступ до Святого Письма» (DV, 22). Це твердження до сьогодні не втратило анітрохи своєї актуальності: Церква й далі «продовжує брати з трапези і Божого слова, і Тіла Христового хліб життя і по­давати віруючим» (DV, 21).

Детальніше

“Ми прагнемо відкрити людям постать блаженного Климентія Шептицького”, — о. Юстин Бойко

Аристократ духу і граф у монашому каптурі… Блаженний о. Климентій Шептицький увійшов в історію як людина, котра мала все, але справжнє багатство знайшла у служінні Богу і ближньому. Саме тому цього року відзначається 150-річчя з дня народження о. Климентія Шептицького на державному та церковному рівнях.

Детальніше

У Харкові провели гру для учнів катехитичних шкіл Екзархату

Більшість дітей після Першої Сповіді та Урочистого Св. Причастя перестають ходити на катехитичне навчання, а з часом і забувають те, що вчили на уроках катехизму. Для того, щоб пригадати та закріпити знання дітей, а також зацікавити їх у продовженій катехизації, голова катехитичної комісії Харківського Екзархату – с. Григорія, з благословення Преосвященного Владики Василія, організувала інтелектуальну гру “Що? Де? Коли?” на тему: “Катехизмові правди!” 

Детальніше

Як організувати молитовне читання Святого Письма на парафії?

Про метод молитовного читання Святого Письма, його особливості, організаційні моменти, етапи та правила проведення розповідає відповідальна за біблійний апостолят у Львівській архиєпархії, викладач УКУ пані Марія Хома.

Детальніше

Магістерська програма «Християнська педагогіка та організація дозвілля» УКУ отримала державне визнання

Освітня програма «Християнська педагогіка та організація дозвілля» Українського Католицького Університету отримала державну акредитацію другого (магістерського) рівня вищої освіти. В лютому цього року її перші випускники вже отримали дипломи магістрів за спеціальністю «Богослов’я» державного зразка.

Детальніше

Відбувся семінар з біблійного апостоляту

27-28 лютого в Реколекційному центрі Львівської архиєпархії в Брюховичах відбувся біблійний семінар «Особа провідника спільнот молитовного читання Святого Письма у парафії». 

Детальніше

Катехиза для дорослих має бути «дорослою»: поради катехитам

Виховання у вірі дорослих має свої особливості, адже стосується людей, найбільше сконцентрованих на своєму актуальному станові, проблемах і вимогах. Власне тому катехиза для дорослих має бути дуже уважною до вимог і умов сучасного світу дорослої особи.

Детальніше