Brain 1
Brain 2
Brain 3
Brain 4
Brain 5

Комісія була створена
Декретом Блаженнішого Любомира (Гузара)
15 червня 2010 р. Б.
для координації
катехитичної діяльності УГКЦ
в межах України

У Дрогобицькій семінарії пройшла ІІІ Міжсемінарійна науково-практична конференція

2-4 грудня у Дрогобицькій духовній семінарії відбулася ІІІ Міжсемінарійна науково-практична конференція «Незламні свідки віри християнської. Мучеництво: історія і сьогодення». У цьому заході, який став черговою подією у рамках святкувань 20-ліття Дрогобицької семінарії, взяли участь студенти всіх греко-католицьких семінарій в Україні, крім Ужгородської. Таким чином дрогобицька семінарійна спільнота підхопила ініціативу, яка була започаткована у 2015 р.Б. у м. Києві у з благословення Блаженнішого Святослава, Глави й Отця УГКЦ.

Детальніше

Відбулось чергове засідання Катехитичної комісії в Івано-Франківську

5 грудня в приміщенні Архієпархіального управління відбулось чергове засідання Катехитичної комісії. Голови деканальних катехитичних осередків підбили підсумки проведених заходів у вересні-листопаді.

Детальніше

Катехити в Івано-Франківську вчились вирішувати конфлікти

2-3 грудня в приміщенні Навчального корпусу Івано-Франківської архієпархії відбувся інтерактивний семінар для катехитів «Вирішення конфліктних ситуацій на уроках». Навчання провадив відомий тренер Товариства педагогів НАТАН з Любліна п. Збіґнєв Барцінський (Польща). 

Детальніше

В Отинії святкували Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

У п'ятницю 2 грудня, напередодні Міжнародного Дня людей із обмеженими можливостями, вихованці Катехитичної школи храму Зіслання Святого Духа, разом із малечею дитячого садочка «Веселка», відвідали місцевий соціально-реабалітаційний центр для дітей-інвалідів, щоб подарувати вихованцям та персоналу кілька хвилин радості. 

Детальніше

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ стосовно небезпеки гендерної ідеології

Значну загрозу сьогодні несуть теорії гендеру (від англійського gender – «рід», «тип», «стать»), які намагаються зруйнувати сприйняття людської статевості як Божого дару, що природно пов’язаний із біологічною відмінністю між чоловіком і жінкою; а також впроваджують небезпечний лад людського співжиття та підважують основи міжособистісного спілкування. Поняття людської гідності та свободи зазнають широких маніпуляцій, правдиве значення цих важливих моральних категорій підмінюється та викривляється.

Детальніше

«Шептицький був єдиним, хто протестував проти знищення українців під час Голодомору», - італійський історик Етторе Чіннелла

4 грудня з ініціативи товариства «Свята Софія» в Римі вдбулася конференція професора Етторе Чіннелла, автора книги «Україна. Забутий геноцид». Захід відбувся в рамках вшанування українською громадою жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Детальніше

«Навіщо ходити до церкви?» - тема грудневої «Кани»

Опитування показують, що приблизно четвертина з тих, хто декларує себе греко-католиком, ходить до храму. Хоча й Церква має найвищий рівень довіри в нашому суспільстві – знову ж таки за опитуванням. «Але опитування – це не репрезентація того, що люди насправді думають. В опитуванні моя бабця би сказала, що довіряє Церкві, але потім за столом сказала б інше», - говорить один з героїв грудневої «Кани». Отож тема актуального числа: «Навіщо ходити до церкви?».

Детальніше

Загальна аудієнція з Папою: За живих і померлих молитися

«Завершуючи ці катехизи про милосердя, молімося одні за одних, аби діла милосердя для тіла й душі дедалі більше ставали нашим стилем життя», – закликав Папа Франциск під час загальної аудієнції у середу, 30 листопада 2016 р., під час якої завершив свій цикл повчань, присвячений ділам милосердя, наголошуючи на тому, що «закінчуються катехизи, а милосердя повинно тривати».

Детальніше

Відео-конференція «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!»

29 листопада 2016 року відбулась відео-конференція на тему «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!» у якій взяли участь освітяни та громадські діячі міст Львова і Дніпра.

Детальніше

Музею народної архітектури та побуту у Львові присвоїли ім’я Климентія Шептицького

Депутати Львівської міськради на сесії 1 грудня присвоїли Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Детальніше