Гра “Полювання на вовків”

Найкраще місце для гри — густа, непроглядна частина лісу з добрими можливостями сховатись і чіткими кордонами.

Тривалість гри: приблизно 60 хвилин. Бажаний час для гри: 20.30 — 21.30, коли темніє.

Як мінімум п’ять провідників виконують роль “вовків”. Кожен “вовк” повинен мати джерело шуму (свисток, дзвіночок і т. ін.) і картки зі своїм ім’ям (кількість карток не повинна бути меншою від кількості гравців-дітей). “Вовки” вільно пересуваються по території і час від часу шумлять.

Діти — це “мисливці”, які полють на вовків. Діти грають кожен окремо, але деякі результати можна сумувати в результати груп.

Ціль гри: “мисливцю” треба вполювати якнайбільше “вовків”, залишившись при цьому непійманим.

Мисливці намагаються відшукати вовків, йдучи на шум (оскільки в сутінках важко відрізнити мисливця від вовка). Якщо мисливець знайшов вовка, то він ловить його і отримує від нього одну картку. Кожен вовк може бути спійманим кожним мисливцем лише раз. Однак вовки рахують, скільки разів їх зловили, і за кожним третім разом, коли їх зловили, вони стають “злими вовками”, які нападають на мисливців. Це означає, що мисливець, який нападає на вовка, на якого напали вже два рази, не лише не отримує картки, а й віддає одну зі своїх, впольованих. Якщо ж мисливець не має ще жодної картки, то він просто грає далі. Для мисливця, який піймав кожного вовка по разу, гра завершена. Переможцем стає учасник, який має після закінчення гри найбільшу кількість карток (декілька карток від одного і того самого вовка-провідника зараховуються як одна).

Назад

ОднаКнопка