Відбувся літній християнський табір «Великого бажайте!» для дітей Донецького екзархату

З 16 – 26 серпня в Яремче відбувся літній християнський табір «Великого бажайте!» для дітей Донецького екзархату. 50 осіб з Донецька і області, з Кам’янського, Дніпра, Запоріжжя, а також – діти переселенці з різних міст і сіл України мали можливість духовно і фізично відпочити в мальовничих Карпатах. 

Табір «Великого бажайте!» організували і провели с. Єроніма Вовчак, Голова Катехитичної Комісії ДЕ разом з «Карітас – Кам’янське», за сприянням Координаційної Ради душпастирства у критичних ситуаціях УГКЦ. Протягом 10 днів діти разом з провідниками і аніматорами роздумували про заповіді блаженств і про блаженства у житті Патріарха Йосипа Сліпого; в творчий спосіб вчилися діяти згідно християнських цінностей, йти шляхом до справжнього щастя, яким є Бог.

Поряд з виховними зустрічами, учасники табору відвідали різноманітні екскурсії, здійснили походи в гори. Навчаючись долати життєві вершини, вони також підкорили і найвищу вершину українських Карпат – г. Говерлу.

Вслухаючись в євангельські поради блаженств, над якими роздумували протягом тижня, декілька дітей виявили бажання вперше прийняти Св. Тайни Хрещення, Покаяння і Пр. Євхаристії, до яких їх підготувала с. Єроніма, а уділив о. Юрій Сас, НІ.

Цей табір для дітей з Донбасу: окупованих, прифронтових територій, переселенців був не лише оздоровчо-відпочинковим, а своєрідною реабілітацією після пережитого досвіду війни. Тому вони залишали табір зі словами великої вдячності, сльозами радості через позитивний досвід і одночасно смутку від потреби розставання, а також з  прагненням і надією повернутися сюди ще раз.

Складаємо велику вдячність всім Добродіям, завдяки яким зміг відбутися цей табір, і нехай у всьому буде прославлений Господь! 

Повідомила с. Єроніма Вовчак

Назад

ОднаКнопка