Brain 1
Brain 2
Brain 3
Brain 4
Brain 5

Комісія була створена
Декретом Блаженнішого Любомира (Гузара)
15 червня 2010 р. Б.
для координації
катехитичної діяльності УГКЦ
в межах України

Що означають символи чотирьох євангелістів?

Ці символи можна побачити у багатьох храмах — таємничі постаті вола, людини з крилами, лева та орла часто зображають біля євангелістів.

Детальніше

"Благословенна будь, мамо"

З нагоди 285-ї річниці заснування Згромадження редемптористів на парафії Матері Божої Неустанної Помочі в Івано-Франківську була представлена вистава "Благословенна будь, мамо", присвячена любові до матері та Пресвятої Богородиці блаженного священномученика Василія Величковського. Виступ відбувся 12 листопада 2017 р.

Детальніше

У Патріаршому Соборі відбулося святкування пам’яті блаженного Василя Величковського

12 листопада 2017 року у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві відбулося святкування пам’яті блаженного Василя Величковського.

Детальніше

Розважання і роздумування як форма молитви

«Блажен чоловік, що... в Господа законі замилування має і над його законом день і ніч розважає»(Пс.1,1-2).

Детальніше

14 листопада в Скалі-Подільській відбудеться запуск благодійного проекту та толока у історичному парку

Останнім часом активність мешканців Скали-Подільської буквально зашкалює, а вчинки пасіонаріїв наштовхують на думку, що дієві та наполегливі скалечани здатні змінити своє селище та громаду загалом. 

Детальніше

Папа: Християнська непослідовність віддаляє людей від Бога

«Неможливо, щоби спокуси не прийшли, та горе тому, через кого вони приходять!» – ці Христові слова з Євангелії від Луки лягли в основу проповіді, яку Папа Франциск виголосив під час ранкової Святої Меси в каплиці «Дому святої Марти» у понеділок, 13 листопада 2017 р., наголошуючи на тому, що Ісус закликає Своїх учнів: «Зважайте на себе!».

Детальніше

Катехитична гра «Що? Де? Коли?» у Самборі

11 листопада у м. Самборі у Соборі Покрови Пресвятої Богородиці на деканальному рівні відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» на тему «Чеснота чи гріх». Основною метою заходу було ознайомити дітей із вченням про головні гріхи та протилежні їм чесноти, усвідомити важливість чеснот у християнському житті, заохотити до наслідування чеснот священномученика Йосафата Кунцевича та ісповідника віри патріарха Йосифа Сліпого.

Детальніше

Що спільного між кримінальним детективом, рекламою та катехитичним заняттям?

10-11 листопада в приміщенні навчального корпусу Івано-Франківської архієпархії відбувся інтерактивний практичний семінар. Катехити мали нагоду почерпнути із багатства досвіду напрацювань товариства педагогів-католиків «НАТАН» із Любліна (Польща). 

Детальніше

7 коронованих образів Богородиці, або львівські чудотворні ікони

Ми всі неодноразово чули про Львів світський: як наше місто відвідували відомі постаті; як тут відбувалися грандіозні заходи… Ми радіємо, коли бачимо багату архітектуру; дізнаємось про людей, котрі тут жили, творили, винаходили…Проте, у місті Львові відбувалися не тільки ціннісно-матеріальні речі, але й глибоко-духовні. Зовсім незначна кількість міст світу може похвалитись таким духовним дійством. Отож, у цій статті буде йтися про процес коронування семи ікон Божої Матері у місті Львові.

Детальніше

Студентська молодь Києва провела курси аніматорів у Запоріжжі

Напевно, їдучи сюди, ніхто до кінця не знав, що їх очікує. Це був новий досвід не лише для учасників, а й для організаторів – студентської молоді Центру Академічного Душпастирства КА УГКЦ. 

Детальніше