Витяги з Постанов Синодів Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

Львів-Брюховичі, 1–2 травня 2008 р. Б.
Тридцять дев’ята сесія
1. Як дієвий та основний засіб виховання у християнській вірі в кожній парафії розвивати катехизацію у суботніх та недільних парафіяльних школах.
 
Новояворівськ, 30 червня – 1 липня 2009 р. Б.
Сорок п’ята сесія
1. Прийняти за основу зміни та доповнення до Положення про єпархіальну катехитичну комісію із внесеними поправками та доповненнями. До 1 вересня 2009 р. Б. членам Митрополичого Синоду подати на адресу сестри Луїзи (Цюпи), СНДМ, свої додаткові зауваження та розглянути цей доопрацьований проект на наступній cесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.
 
Львів-Брюховичі, 13–14 вересня 2009 р. Б.
Сорок шоста сесія
1. Затвердити зміни та доповнення до Положення про єпархіальну катехитичну комісію.
 
Львів-Брюховичі, 24–25 березня 2010 р. Б.
Сорок дев’ята сесія
3. Благословити Катехитичну комісію Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ на проведення візитації парафій Верховного Архиєпископства.
 
Львів-Брюховичі, 28–29 грудня 2010 р. Б.
Позачергова сесія
3. Для належного відзначення в 2013 році 1025-річчя Хрещення Русі-України встановити трьохрічний період підготовки до святкування за такими темами: Слово Боже (керигма) – Святі Таїнства (Літургія) – Соціальне служіння (дияконія).
 
Львів-Брюховичі,25–26 травня 2011 р. Б.
П’ятдесят третя сесія
2. Взяти за основу запропонований проект «Душпастирського катехитичного порадника» з внесеними поправками і доповненнями та благословити Катехитичну комісію Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ на подальшу роботу над цим документом.
7. Для покращення катехитичного служіння у Верховному Архиєпископстві УГКЦ:
А. Вважати діяльність пароха (адміністратора) незадовільною у разі, якщо у парафії не організована катехизація (катехитична школа).
Б. У разі представлення парафіяльного священнослужителя для церковної нагороди зважати на його катехитичну діяльність.
В. У разі переведення священнослужителя з однієї парафії на іншу обов’язково вимагати звіт про катехитичне служіння.
Г. Рекомендувати поширення досвіду Львівської духовної семінарії Святого Духа щодо обов’язкової катехитичної практики для випускників семінарій у катехитичних школах.
12. У контексті підготовки до святкування 1025-річчя Хрещення Русі-України:
А. Доручити Катехитичній комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ зайнятися питаннями організації та проведення Року Святих Таїнств (другий рік – 2012 – підготовки до святкування) тапідготувати і подати на наступну сесію Верховного Архиєпископства концепцію такого відзначення.
Б. Доручити отцю Тарасові Барщевському підготувати проект плану біблійних читань на перший рік підготовки – Рік керигми (Божого Слова).
 
Львів-Брюховичі,27–28 жовтня 2011 р. Б.
П’ятдесят четверта сесія
6. Поблагословити Концепцію проведення Року Святих Таїнств з акцентом на Євхаристійному тижні в парафіях та доручити Катехитичній комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ доопрацювати та представити на наступну сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ детальний план його проведення.
7. Поблагословити План щоденної молитви з читанням Святого Письма в сім’ї з 27 листопада 2011 року до 28 липня 2013 року в рамках підготовки до святкування 1025-ліття Хрещення Русі-України та рекомендувати його для популяризації та використання у Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ.
 
Львів-Брюховичі,26–27 грудня 2011 р. Б.
П’ятдесят п’ята сесія
2. Затвердити План проведення Євхаристійного тижня 1–7 червня 2012 року Божого з нагоди Року Святих Таїнств у контексті підготовки до святкування 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Львів-Брюховичі,8–9 лютого 2012 р. Б.
П’ятдесят шоста сесія
2. На виконання Стратегії розвитку УГКЦ на період до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» та для встановлення належного рівня богослужбового життя парафій Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ:
3) парохам пояснювати символіку та зміст Богослужінь за допомогою літургійної катехизи.

Львів-Брюховичі,3–4 травня 2012 р. Б.
П’ятдесят сьома сесія
3. Прийняти в першому читанні з внесеними поправками та доповненнями Душпастирський катехитичний порадник Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

Львів-Брюховичі,19−20 листопада 2012 р. Б.
П’ятдесят восьма сесія
4. Затвердити «Душпастирський катехитичний порадник» для Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

Львів-Брюховичі, 13-14 червня 2014 р. Б.
Шістдесят четверта сесія
3. Затвердити з внесеною поправкою зміни до Положення про парафіяльну катехитичну школу.
4. Затвердити зміни до Положення про порядок призначення на катехитичне служіння і відкликання з нього.

Зарваниця, 24-25 червня 2015 р. Б.
Шістдесят восьма сесія
3. Рекомендувати єпархіальним єпископам Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ встановити у своїх єпархіях та екзархатах норму про те, щоб у парафіяльних бюджетах було виділено не менше від 10 відсотків для потреб катехитичного служіння.

Зарваниця, 7-8 червня 2016 р. Б.
Сімдесят друга сесія
8. Для покращення душпастирської опіки людей з особливими потребами:
Б. Доручити Катехитичній комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ підготувати та видати молитовник шрифтом Брайля.
ОднаКнопка