Все, що Бог робить, Він робить добре

Бабуся розповідала нам про одного чоловіка, що вирішив подорожувати по невідомій країні. З собою він взяв осла, півня і лампу. Прибувши у невідому країну, він попросився на нічліг у малому селі. Та йому відмовили, бо він виглядав бідно, поводився незвичайно і робив враження дивака.

Чоловік вирішив провести ніч у лісі, поблизу міста. Він засвітив лампу, щоб читати святі книги перед тим, як лягти спати, та тут знявся сильний вітер, який розбив лампу. Подорожній ліг спати, приговорюючи:

— Все, що Бог робить, Він робить добре.

Вночі навідались сюди дикі тварини, які зігнали півня, а злодії вкрали осла. Коли чоловік пробудився і побачив свою втрату, то все одно з легким серцем промовив:

— Все, що Бог робить, Він робить добре!

Коли ж подорожній повернувся в село, де йому раніше відмовили в нічлігу, то довідався, що вороже військо напало на село і повбивало всіх мешканців. Пізніше він довідався, що ті вояки ішли лісом, де він ночував. Якщо б вітер не розбив лампу, його напевно знайшли б. Якщо б півня не зігнали, він запіяв би, зраджуючи його. Якщо б осла не вкрали, його крик міг би притягнути воїнів. Так що чоловік з глибини серця промовив:

— Все, що Бог робить, Він робить добре!

Назад

ОднаКнопка