Таємниця мирної і веселої вдачі бабусі

Сусіди бабусі часто говорили про її мирну і веселу вдачу. Одного разу, вони звернулися до неї з проханням розкрити свою “таємницю”. Бабуся заперечувала, мовляв, в неї немає жодної таємниці. Вона вважала, що причиною такої вдачі була єдність з Богом.

Наша бабуся використовує кожну домашню роботу як нагоду для молитви. Коли варить яйця на сніданок, то відмовляє один десяток вервички, і її трихвилинна молитва завершується якраз у момент, коли яйця зварені. Навіть, коли йде митися чи купатися, мережить в думці численні шляхи, якими Бог очищує її душу. Бабуся вірить, що християнин не повинен починати день обтяжений турботами і проблемами. На порозі нового дня стоїть Господь, який спрямовуючим світлом своєї любові провадить, охороняє, просвітлює. Перше слово дня ми повинні піднести Богові і посвятити Йому цілий день. Бабуся навіть помогла одному сусідові усвідомити, що він собі шкодив, починаючи день з читання часописів.

Ранній ранок — особливий час, тоді ж бо Бог звертається до нас, щоб ми прислухались до Нього. Цей час ми не повинні використовувати, щоб прислухатись до світових буднів. Стан нашої душі буде здоровим і погідним, якщо ми використаємо цей час, щоб відчути Божу любов.

Назад

ОднаКнопка