Серцебиття матері

Одного разу бабуся розповідала про проблему, яка виникла у дитячому відділі однієї великої лікарні. У дитячих яслах постійно було чути плач, немовлятка поводилися неспокійно і не поправлялися. Всі думали, що робити, щоб повернути немовляткам почуття безпеки і спокою? Дехто піддав думку награвати класичну музику. Однак, ці новонароджені ніколи не чули класичної музики. Як же ж тоді Бетховен чи Бах зможуть заспокоїти їх, коли ця музика їм незнайома?

Шукаючи за розв'язком, хтось запропонував записати і відтворити серцебиття матері.

— Це було наче чудо! — розповідала бабуся, — найменші, які ще перед тим проявляли неспокій, тепер утихомирилися і мирно позасинали.

Для цих немовлят биття серця було таким рідним, вони ж чули його, перебуваючи в материнському лоні, і воно давало їм відчуття любові й безпеки!

Господь Бог подає кожному з нас таку ж надію любові й безпеки. Биття Божого серця — це прекрасна вістка його любові й прощення. Всі ми називаємо це Благовістям — Доброю Новиною!

Жити й прислухатись до голосу Воскреслого Спасителя — це та безпека, якої потребуємо, щоб відважно і з довір’ям долати життя. Іноді ми потребуємо посилити гучність биття нашого серця, бо воно надто легко потопає у галасі цього світу.

Биття Божого серця знаходимо в Євангелії від Йоана 3, 16: “Бог бо так полюбив світ, що Сина Свого Єдинородного дав, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, а жив життям вічним”.

Назад

ОднаКнопка