Щоб розбудувати Царство Боже

Бабуся була дуже знаною в нашій маленькій спільноті і тим, що готувала найкращі борщі в цілому світі. Коли хто-небудь питався про рецепт, вона солодко посміхалась, знизувала плечима й відповідала:

— Я лишень змішую все докупи, аж доки не відчуваю смаку такого, як треба.

Одного дня найулюбленіша бабусина внучка запитала її про рецепт.

— Добрий борщ — то як добре життя, — відповіла бабуся. — Час від часу треба зазирнути до холодильника за різними продуктами: кілька шматків курки, кістка зі смаженини, одна чи дві цибулини, кілька морквин, бурячків, трохи солі й спецій. Долий до цієї звичайнісінької мішанини звичайної води, постав на вогонь, накрий накривкою й чекай.

Особливий вогник в бабусиних очах дав зрозуміти внучці, що вона повинна уважно слухати, що ж бабуся скаже далі.

— Бог перемінює горщик залишків із звичайнісіньких продуктів на смачний, поживний розсіл. Борщ є чудовим і прекрасним прикладом Божої сили, коли ми виконуємо працю з любов’ю і турботою про інших. Те саме трапляється і в житті, — продовжувала бабуся, а внучка уважно слідкувала за її розповіддю. — Бог бере всі частинки нашого життя, котрі часто ми належно не оцінюємо, і робить з них щось прекрасне на Свою честь і славу, щоб розбудувати Царство Боже. Ми ж, з нашого боку, повинні вповні довіритись Богові й чекати...

Назад

ОднаКнопка