Джерело енергії

Бабуся розповіла нам, як одного чудового весняного дня дідусь запросив свою родину на природу. Всі милувалися чудовими краєвидами довкола себе: польовими квітами, деревами, які вкрились першими бруньками, і блискучим озером, що милувало око.

Ненароком дідусь глянув на покажчик пального. Він показував на порожній бак.

Дідуся непокоїла думка чимшвидше дістатися до автозаправної станції. Він вже не міг втішатися природою довкола себе. Ніхто не зумів його переконати, що в машині досить пального.

Так і в нашому житті. Найбільше ми боїмося опинитися без джерела енергії. Доки ми певні, що в нас є досить потужності, що ми не “їдемо впорожні”, ми втішаємось життям і всім, що створив для нас Господь Бог. Та нема нічого гіршого, як жити з почуттям, що кожної хвилини можна опинитися без джерела енергії.

Людське єство створене, щоб користуватися тільки одним видом палива: Святим Духом. Тільки Він дає нам силу і напрям, які нам потрібні. Ми можемо спробувати вживати інші види палива, та вони ніколи не дадуть нам тієї сили, яка тримає нас при житті. Наша автомашина зіпсується, якщо намагатимемось заправляти її парфумами замість пальним, хоч парфуми і краще пахнуть.

Так і з нами, ми пропадемо, якщо будемо заправляти наше життя всім іншим, окрім Бога.

Назад

ОднаКнопка