Чи сідаємо на той автобус?

Бабусі розповіли випадок, що трапився з однією людиною, яка вибиралася автобусом до Києва. Сівши в перший-ліпший автобус, після виснажучої подорожі, зробила неприємне для себе відкриття, що замість прибути до Києва, вона опинилася в Донецьку. Нещасна й розчарована, зрозуміла, що сіла не на той рейс.

Ця прикра пригода виразно вказує на те, що часто наші бажання і наміри не сягають потрібної мети. Її осягаємо тоді, коли правильно вибираємо необхідний напрям.

В нашому суспільстві є багато людей, які подорожують у протилежному напрямку. Ніхто не хоче захворіти на хворобу серця, та, незважаючи на добре бажання, мільйони з нас живуть у стресовій ситуації, неправильно харчуються. Бабуся переконана, що ніхто не хоче стати алкоголіком або залежним від наркотиків, та мільйони вибирають дорогу самолікування, споживаючи алкоголь і наркотики і кінчають погано. Ми всі хочемо жити життям, сповненим благодарення і радості, однак, часто глушимо в собі голос сумління. Ми сідаємо не на той автобус, що треба, і прибуваємо не в той напрямок.

Христос закликає нас сьогодні змінити життєвий напрям. Як тому блудному синові з притчі, Христос каже нам: “Швидко вставай і повертай до дому свого Отця!”

Назад

ОднаКнопка