Буде більше

Один священник розповів нам про враження, які він отримав від зустрічі з нашою бабусею, що стали поштовхом глибшого усвідомлення Божої доброти.

Одного разу, коли він був парохом бідного села, благородна багата жінка вирішила подарувати його парафії десять тисяч доларів. Уважаючи недоцільним висилати таку велику суму грошей листом, вона вислала лише тисячу доларів із лаконічною запискою такого змісту: “Буде більше!”

Через кілька днів парох одержав ще одну тисячу доларів з такою ж запискою: “Буде більше!”

А згодом третій, четвертий і п’ятий конверт з такою ж запискою: “Буде більше!” Для здивованого і надзвичайно втішеного пароха ці слова заохоти стали близькими: “...буде більше!” Кожного разу, коли він їх читав, його серце наповнювалося благодаренням Господові.

Бабуся нас навчала, що кожного разу, коли ми одержуємо благодать Святого Духа, нас супроводить та ж радісна обіцянка: “Буде більше!”

Та, коли прийдемо до Божого Царства, матимемо більше, ніж очікували, бо Господь обіцяв, що покаже нам свою славу тепер і на віки вічні, щоб “у наступних віках Він міг показати надзвичайне багатство своєї благодаті у своїй доброті до нас у Христі Ісусі” (Єф. 2, 7).

В часі Великодня, коли виголошується Пролог Євангелія від Йоана, про це розповідається у 16-му вірші: “Від Його повноти прийняли всі ми — благодать за благодать!” Цей уривок запевняє нас, що Бог, який все посідає і який надзвичайно благодатний, наділив нас щедро з Його достатків і буде наділяти нас благодаттю за благодаттю. Коли йдеться про ласки від Бога, дійсною є можливість, що “буде більше!”

Назад

ОднаКнопка